EGA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

ul.Rzeczna 1
Nowa Wieś Rzeczna
83-200 Starogard Gdański
tel. +48 58 56 300 80 - 82

Formularz kontaktowy


Sprzedaż detaliczna i hurtowa

Anna Aranowska
tel. 58 533 03 28

Dorota Bielicka
tel. 58 533 03 49

Janina Bławat
tel. 58 533 03 21

Beata Hiller
tel. 58 533 03 22

Ewa Zakrzewska
tel. 58 533 03 26

Bartosz Piwowarczyk
tel. 58 533 03 23

Barbara Szopińska
tel. 58 533 03 54

Handel zagraniczny

Dział eksportu

Alicja Dąbrowska
tel. 0048 58 56 300 80 wew. 42
e-mail: a.dabrowska@ega.com.pl

Paulina Chłopska
tel. 0048 58 56 300 80 wew. 55
e-mail: p.chlopska@ega.com.pl

Katarzyna Połom
tel. 0048 58 56 300 80 wew. 45
e-mail: kpolom@ega.com.pl

Sławomir Wyka
tel. 0048 58 56 300 80 wew. 53
e-mail: s.wyka@ega.com.pl

Małgorzata Negowska
tel. 0048 58 56 300 80 wew. 58
e-mail: m.negowska@ega.com.pl

Dział importu

Mariusz Ślusarczyk
tel. 0048 58 56 300 80 wew. 46
e-mail: m.slusarczyk@ega.com.pl

Magdalena Piekarska
tel. 0048 58 56 300 80 wew. 39
e-mail: m.piekarska@ega.com.pl

Klienci kluczowi / przemysł

Wojciech Dorau
tel. 58 56 300 80 wew. 50
e-mail: dorau@ega.com.pl

Wysyłki

Joanna Żurek
tel. 58 56 300 80 wew. 59
e-mail: j.zurek@ega.com.pl

Zakupy

Wojciech Dorau
tel. 58 56 300 80 wew. 50
e-mail: dorau@ega.com.pl

Barbara Szopińska
tel. 58 56 300 80 wew. 54
e-mail: b.szopinska@ega.com.pl


Serwis

Zdzisław Ciecholewski
tel. 58 533 03 34

Reklamacje

Adam Papieczka
tel. 58 56 300 80 wew. 24
e-mail: a.papieczka@ega.com.pl


Księgowość

tel. 58 533 03 36

tel. 58 533 03 38
e-mail: ksiegowosc@ega.com.pl

Windykacja

Olga Jankowska
tel. 58 533 03 31

Kadry

Aleksandra Latoch
tel. 784 553 717
e-mail: a.latoch@ega.com.pl

Rekrutacja

e-mail: rekrutacja@ega.com.pl


Dyrekcja

Dyrektor handlowy

Ireneusz Kendyś
tel. 882 004 377
kom. 784 679 282
e-mail: i.kendys@ega.com.pl

Dyrektor ds. importu

Mariusz Ślusarczyk
tel. 58 56 300 80 wew. 46
e-mail: m.slusarczyk@ega.com.pl

Marketing, reklama

tel. 58 56 300 80 wew. 29 i 52


Dyrektorzy regionów

Dyrektorzy regionów

1. 728 479 124

2. 882 004 395

3. 882 004 424

4. 882 004 379